Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ty nej klikačky a návod na mém webu !

 

Refferals

Klikačky fungují zhruba tak, že si u určitého webu někdo objedná "návštěvy" na jeho stránky(aby se umístil vepředu ve vyhledávači), a vy poté na tom webu ty návštěvy děláte za nějaký malý obnos.

Peníze si poté(obvykle po dosažení určité částky-2$, 10$) můžete přeposlat na paypal, nebo alertpay.

Takto se dají vidělat nějaké peníze(řekněme 10 klikaček denně, každá průměrně 7x 0.01$)=za měsíc(30) asi 21$ (asi 370Kč), což není špatné, ale ani bůhvíjak moc.

Kouzlo spočívá v tom, že každý může mít určitý počet refferalů, lidí, kteří mu vydělávají třeba 10, 50 ale i 100% toho co naklikají(oni ale dostanou to co si vydělají také, o nic je neoberete).
Proto jestli máte dost přátel kteří by snad byli ochotní si takhle vydělávat, neváhejte a udělejte z nich svoje refferals(třeba je sami registrujte a ke každé registraci dopište své jméno k "reffered by: __ :))

Takto již dojdeme k lepším částkám. Najděte 10 kamarádů a k těm 10*7*0.01*30 přidáme (řekněme že průměrně budete mít z každého 75%) 100*7*0.0075*30 , což činí dohromady nějakých krásných 170$(cca 2000Kč) měsíčně za prostopouhé každodení otevření internetu, asi 5-ti minutového klikání a nalezení pár kámošů. (hodně webů vám nepřidá peníze za refferery když den před tím nenaklikáte alespoň několik odkazů (často všechny co jsou možné), takže uplně bez práce to nepůjde)
 
Já sám vám zde dám odkazy na některé funkční klikačky a automaticky byste měli být reffered ode mně. Samozřejmě mně můžete vymazat, ale jak budete volní, vězte že si vás stejně nějaký zazobanec na netu koupí jakožto reffera a budete mu vydělávat, no není lepší vydělávat tomu kdo vám těmito stránkami trochu pomohl?

Pokračujte sem